Продавець "AfrikanParrot" - Предлагает: попугаи, клетки, вольеры, игровые присады и т.д!!! розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
354 відгуків
"Afrikan Parrot" - Все для попугаев. Продажа - Попугаи, Клетки, Вольеры, Корма для попугаев.
+380675015710
+380663727802

АРА

АРА

Ара (Ara) – рід великих птахів сімейства попугаевых. Найменші його представники виростають до 30 см, а найбільш великі досягають 1 метра, враховуючи довжину хвоста. Папуг ара підрозділяють на 4 (або 3 – систематики розходяться в думках) групи:

1) Рід Ара, що включає 12 – 13 видів. 2) Синелобый малий ара, найчастіше відносяться до роду Ара;
3) Макао (рід Anodorhynchus), вони ж – гіацинтові ара, представлені трьома видами. Рекордсмен за розміром серед усіх папуг – великий гіацинтовий ара.
4) Блакитний ара (ara Спикса).
Деякі види ара включені в міжнародну Червону Книгу, оскільки чисельність цих барвистих птахів значно скоротилася в результаті їх вилову і нелегального продажу колекціонерам. Папуги ара, в більшості своїй, мають яскраве кольорове пір'я (зелене, яскраво-блакитне, червоне, жовте), однакове для обох статей незалежно від віку птиці. Виняток становлять кілька їх видів, одягнених у сіро-блакитні, однотонні пір'я.Характерними рисами папуг ара є: велике тіло, вкрите витягнутими, звуженими до кінців щільними пір'ям; довгий хвіст клином; немов сплюснутий щодо вертикальної осі дзьоб – округлий, дуже потужний і сильно загнутий на кінці. Особливою прикметою ара є незвичайний вид щік вони майже повністю голі, невеликі дрібні пір'я утворюють на них лише рідкісні смуги.

Найвідомішими, завдяки їх цирковий кар'єрі і поширеності у зоопарках, є:
Зеленокрилий ара. Тіло, хвіст і голова червоні, криюче пір'я зелені і блакитні з зеленим відливом; тіло 80 – 90 см; живе 30-50 років.
Синьо-жовтий ара. Шия, живіт і грудка (з чорним нагрудником) мають жовте забарвлення, верхня частина тіла і хвіст – блакитні; тіло 83-86 см; живе 35-50 років.
Ара Скарлета (червоний ара). Оперення червоне, поперек крил є жовта смуга, блакитного і синього кольору – частина крил і задня частина тіла. Тіло 85-90 см; живе 50-80 років.

Папуг ара містять в міцних металевих вольєрах (8х3х2 м) або клітинах (3х2х2 м), при температурі мінімум +10°С. Обов'язково ставлять їм купалку і надають гілки плодових дерев – погризти. Людської мови їх навчити не вийде, але вони смишлени, цікаві і добре наслідують простим звуків. У стривожених ара гучний різкий голос з верескливими нотами, а щоки червоніють.

Ці папуги утворюють одну постійну пару, але навіть на волі розмножуються не кожен рік. Під час шлюбного періоду (початок весни) папуги ара стають нетерпимими до оточуючих. У кладці близько 3-х яєць, висиджування 25 – 27 днів, вигодовування пташенят – 12 тижнів.

Годують ара овочами, свіжими і сушеними фруктами, ягодами, додають зелень. Можна давати їм трохи арахісу, волоських і бразильських горіхів. Ара люблять типовий для папуг корм з суміші насіння (просо, пшениця, овес тощо), каші з круп (2 – 3 ч. ложки на добу), мають потребу в мінеральних добавках: дрібній гальці і ракушняку.

 Ара швидко звикають до господаря і при належних умовах живуть від 3-х десятків до сотні років.


Червоний ара
Зеленокрилий ара
Синьо-жовтий ара
Малий ара
Солдатський ара малий
Зелений, або великий, солдатський ара
Желтошеий ара
Краснобрюхий ара
Синелобый карликовий ара
Червоноспінний ара